Intex плиш фотеља

1,790.00 ден

Мека плиш фотеља на надувување идеална за сечиј дом. Наменета за релаксација, совршена за опуштање, учење и гледање филмови.

Compare

Опис

Мека плиш фотеља на надувување идеална за сечиј дом. Наменета за релаксација, совршена за опуштање, учење и гледање филмови. Само надувајте ја и за неколку минути имате мека фотеља.
Практична и комфорна и лесно пренослива.
Изработена од PVC материјал и велур.
Водоотпорна, лесно се мие и чисти.

Димензија: 107 x 104 x 69 см
Издржливост : 100 кг
Тежина на пакувањето: 2.6 кг
Боја: зелена и розева

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex плиш фотеља”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…