Intex пловак диспанзер за таблети наменет за помали базени и џакузи

340.00 ден

Intex пловак диспанзер за таблети наменет за помали базени и џакузи.

Compare

Опис

Intex пловак диспанзер за таблети наменет за помали базени и џакузи.

Одржувањето на базенот никогаш не било полесно со Intex пловакот диспанзер за таблети! Прилагодливиот контролен прстен ви овозможува да ја регулирате количината на хлор во базенот или за вашето џакузи.

Таблети до 3.08cm
Материјал: PVC

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex пловак диспанзер за таблети наменет за помали базени и џакузи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…