Intex пловак диспанзер за таблети со термометар

440.00 ден

Одржувањето на базенот никогаш не било полесно со Intex пловакот диспанзер за таблети со термометар!

Нема на залиха

Compare

Опис

Одржувањето на базенот никогаш не било полесно со Intex пловакот диспанзер за таблети со термометар! Прилагодливиот контролен прстен ви овозможува да ја регулирате количината на хлор во базенот и секогаш можете да ја оржувате температурата на водата преку вградениот термометар.
Таблети до 2.54cm
Материјал: PVC

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex пловак диспанзер за таблети со термометар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…