Intex пловак диспанзер за таблети 17.8cm

590.00 ден

Intex голем пловак диспанзер за таблети за базени со дијаметар 17.8cm. Може да се користи за таблети до 7.6cm дијаметар.

Compare

Опис

Intex голем пловак диспанзер за таблети за базени со дијаметар 17.8cm. Може да се користи за таблети до 7.6cm дијаметар. Брзината на трошење и испуштање на таблетата можете да ја прилагодувате.
Димензии: 17.8cm дијаметар
Материјал: PVC

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex пловак диспанзер за таблети 17.8cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…