Intex розева гума крофна Ø99cm

590.00 ден

Intex розева гума крофна погодна за на плажа и базен ќе го направи вашето лето шарено и пријатно. Задолжителен додаток за ова лето.

Compare

Опис

Intex розева гума крофна погодна за на плажа и базен ќе го направи вашето лето шарено и пријатно. Задолжителен додаток за ова лето. Забавен, светол, посебен дизајн кој ќе ви овозможи да уживате и да се релаксирате со стил. Дефинитивно ќе го привлече вниманието на луѓето.
Карактеристики:
Материјал: Винил
Лесно се надува
Издишете ја кога не ја користите, удобна и пренослива
Забава во базенот или на плажа
Дијаметар: 99сm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex розева гума крофна Ø99cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…