Intex сет за кошарка

490.00 ден

Радости и насмевки за вашето дето со овој одличен Intex сет за кошарка за на вода за секое дете.

Compare

Опис

Радости и насмевки за вашето дето со овој одличен Intex сет за кошарка за на вода за секое дете.
Димензии: 67x55cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Intex сет за кошарка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…