Intex сет од 100 пластични топчиња за играње Ø6.5cm

1,290.00 ден

Intex сет од 100 пластични топчиња за играње Ø6.5cm одлични за детска игра. Може да пополните замоче, базенче или детски шатор со што играта ќе биде уште позабавна.

Compare

Опис

Intex сет од 100 пластични топчиња за играње Ø6.5cm одлични за детска игра. Може да пополните замоче, базенче или детски шатор со што играта ќе биде уште позабавна.
Сетот се состои од 100 топчиња со дијаметар Ø6.5cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex сет од 100 пластични топчиња за играње Ø6.5cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…