Intex соларна прекривка Ø366cm

1,390.00 ден

Оваа Intex соларна прекривка ги задоволува сите стандардни потреби за заштита на вашиот базен. Одговара за Easy Set и за базени на конструкција со дијаметар 366cm.

Нема на залиха

Compare

Опис

Оваа Intex соларна прекривка ги задоволува сите стандардни потреби за заштита на вашиот базен. Одговара за Easy Set и за базени на конструкција со дијаметар 366cm. Помага за одржување на температурата на водата благодарение на затворените комори за изолација на воздух. Во исто време го спречува влезот на нечистотија од дрвја или инсекти.
Лесно се поставува, прекривката плови на површината на базенот.
Предности:
Едноставна апликација
Висока издржливост

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Intex соларна прекривка Ø366cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…