Intex универзално црево

390.00 ден

Intex универзално црево за филтер пумпа.

Нема на залиха

Compare

Опис

Intex универзално црево за филтер пумпа. Должината на цревото е 150cm, дијаметарот е 32mm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex универзално црево”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…