Intex фотелја за опуштање

2,300.00 ден

Intex фотелја за опуштање наменета за целосна релаксација во вода и покрај вода. Дизајнирана за врвен луксуз.

Compare

Опис

Intex фотелја за опуштање наменета за целосна релаксација во вода и покрај вода. Дизајнирана за врвен луксуз. Се одликува со пријатна положба за седење со удобни потпирачи за раце и потпирач за грб, се што ви е потребно за совршен за ден на релаксација. Со два вградени држачи за чаши освежувањето никогаш нема да ви биде далеку.
Димензии: 180x135cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex фотелја за опуштање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…