Intex Animals детска гума

250.00 ден

Одлична забава ова лето со Animals детските гуми на Intex.

Compare

Опис

Одлична забава ова лето со Animals детските гуми на Intex. Производ и бренд на кој можете да му верувате. Одличен производ за игри во вода и забава. Совршен за релаксирано узивање во вода.

Возраст: 3-5 год
Материјал: Винил со докажана јачина.
Димензии: 76х55 см

 

ВЕ МОЛИМЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ВАШАТА НАРАЧКА ВО ЗАБЕЛЕШКА ЗАБЕЛЕЖЕТЕ КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Дополнителни информации

color

Blue, Gray, Red

size

Large, Mediam, small

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Animals детска гума”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…