Intex Basketball Play базен

4,390.00 ден

Intex Basketball Play базен. Претворете го дворот во свој воден парк со Intex Basketball Play базен детскиот забавен центар.

Compare

Опис

Intex Basketball Play базен. Претворете го дворот во свој воден парк со Intex Basketball Play базен детскиот забавен центар. Забавен базен исполнет со кош за играње кошарка и баскет топка. Одлична забава за вашите најмили ова лето.
Карактеистики:
-Димензии: 257 x 188 x 135 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Basketball Play базен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…