Купи!

Intex Crocodile детски забавен центар

2,900.00 ден

Претворете го дворот во свој воден парк со овој Intex Crocodile детски забавен центар. Забавен базен градина исполнет со лизгалка, чадорче, гума за пливање во форма на патка, кофичка,прскалка во форма на крокодил и многу повеќе.

Compare

Опис

Претворете го дворот во свој воден парк со овој Intex Crocodile детски забавен центар. Забавен базен градина исполнет со лизгалка, чадорче, гума за пливање во форма на патка, кофичка,прскалка во форма на крокодил и многу повеќе. Одлична забава за вашите најмили ова лето.

-Димензии: 201 x 170 x 84 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Crocodile детски забавен центар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…