Intex Explorer 300 чамец на надувување за 3 лица со пумпа и весла

2,590.00 ден

Одлична забава ова лето со Intex Explorer 300 чамец на надувување за три лица. Подот на надувување ја зголемува стабилноста но истовремено и удобноста.

Compare

Опис

Одлична забава ова лето со Intex Explorer 300 чамец на надувување за три лица. Подот на надувување ја зголемува стабилноста но истовремено и удобноста. Двете комори за надувување ја зголемуваат цврстината и стабилноста за време на вашите авантури. Изработен е од квалитетен и издржлив винил. На самиот чамец има вградено држачи за весла за полесно веслање.
 
Капацитет: 1 возрасен и 2 деца или двајца возрасни (максимална тежина до 186kg)
Пумпа: Вклучено
Весла: Вклучени
Димензии: 211x117x41cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Explorer 300 чамец на надувување за 3 лица со пумпа и весла”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…