Intex Fiber Tech спална душек 152x203x42cm со вградена пумпа

3,990.00 ден

Intex спална душек на надувување 152x203x42cm Fiber tech технологија со интегрирана пумпа.

Нема на залиха

Compare

Опис

Intex спална душек на надувување 152x203x42cm Fiber tech технологија со интегрирана пумпа. Пумпата е опремена со сите кабли, кои се наоѓаат во малиот дел за складирање под пумпата. Едноставно приклучете го кабелот во штекер, притиснете го прекинувачот и за неколку минути ќе имаат удобен кревет за вас и вашите најмили гости.
Овој душек е одлична комбинација од стилски дизајн и максимална функционалност, и е изработен од водоотпорен винил со висок квалитет. Душекот може да се издиши со користење на истата пумпа. Спакуван не завзема многу простор така што ќе можете да го понесете со вас на секое патување.
Горниот дел од душекот е обложен со велур, така што постелнината нема да лизга и ќе можете да уживате како во вистински брачен кревет. Одлично за секој дом..

Карактеристики:
Големина: Ширина: 152 см, должина: 203 см Висина: 42 см
Материјал: винил
Горен материјал: велур
Карактеристики: вградена електрична пумпа
Максимална издржливост: 273kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Fiber Tech спална душек 152x203x42cm со вградена пумпа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…