Intex Dinosaur детски забавен центар

4,000.00 ден

Intex Dinosaur детски забавен центар. Претворете го дворот во свој воден парк со Intex Dinosaur детскиот забавен центар.

Compare

Опис

Intex Dinosaur детски забавен центар. Претворете го дворот во свој воден парк со Intex Dinosaur детскиот забавен центар. Забавен базен џунгла исполнет со лизгалка, диносаурус кош, отстранливи топки, прскалка палма и многу повеќе. Одлична забава за вашите најмили ова лето.
 
Карактеистики:
-Димензии: 249 x 191 x 109 cm
-Капацитет на полнење со вода 310L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Dinosaur детски забавен центар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…