Intex Fun Fruity детски забавен центар

4,800.00 ден

Intex Fun Fruity детски забавен центар. Претворете го дворот во свој воден парк со Intex Fun Fruity детски забавен центар.

Compare

Опис

Intex Fun Fruity детски забавен центар. Претворете го дворот во свој воден парк со Intex Fun Fruity детски забавен центар. Забавен базен исполнет со овошја, водена лизгалка, отстранливи топки, прскалки и многу повеќе. Одлична забава за вашите најмили ова лето.

 
Карактеистики:
-Димензии:244x191x91cm
-Капацитет на полнење со вода 493L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Fun Fruity детски забавен центар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…