Intex Jungle базенче

1,650.00 ден

Нека вашето малечко ги избегне топлините во Intex Jungle базенче. Има доволно простор за децата да си играат. Исто така ова базенче доаѓа со вграден покрив за да се обезбеди заштита од УВ зраците за безбедна и безгрижна игра.

Compare

Опис

Нека вашето малечко ги избегне топлините во Intex Jungle базенче. Има доволно простор за децата да си играат. Исто така ова базенче доаѓа со вграден покрив за да се обезбеди заштита од УВ зраците за безбедна и безгрижна игра. Има меки и удобни страници, изработено од траен висококвалитетен винил, и е идеален за да ги заштити вашите малечки од штетното влијание на сонцето, додека тие уживаат во летото.
Погодно за возраст од 1 до 3 години
Димензии: 102 х 86cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Jungle базенче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…