Intex Princess детскa кочија

3,600.00 ден

Претворете го дворот или домот во детски забавен центар со оваа Intex Princess детскa кочија. Забавна кочија со коњче, одлична за долгочасовна игра во домот или во базен.

Compare

Опис

Претворете го дворот или домот во детски забавен центар со оваа Intex Princess детскa кочија. Забавна кочија со коњче, одлична за долгочасовна игра во домот или во базен. Одлична забава за вашите најмили ова лето.
Димензии:145x135x104

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Princess детскa кочија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…