Intex Sand & Summer сладолед душек

890.00 ден

Intex Sand & Summer сладолед душек кој ви овозможува долгочасовна удобност и релаксација покрај базен или во вода. Со својот уникатен дизајн, овој душек ви овозможува целосна релаксација.

Compare

Опис

Intex Sand & Summer сладолед душек кој ви овозможува долгочасовна удобност и релаксација покрај базен или во вода. Со својот уникатен дизајн, овој душек ви овозможува целосна релаксација. Карактеристики на производот: Изработена од винил со уникатен дизајн за употреба во вода Димензии:183x66cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Sand & Summer сладолед душек”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…