Intex Tropical Базенче

690.00 ден

За незаборавно лето на вашите најмили Intex Tropical Базенче со 3 прстени секој со посебен вентил за наувување и издишување.

Compare

Опис

За незаборавно лето на вашите најмили Intex Tropical Базенче со 3 прстени секој со посебен вентил за наувување и издишување.
Базенчето е изработено од квалитетен винил и е во согласност со сите стандарди за квалитет и безбеднот.
Димензии: 122 x 25 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Tropical Базенче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…