It’s a Girl сет 3 фолија балони

350.00 ден

It’s a Girl сет 3 фолија балони, составени од стапалка балон, срце балон и бебе балон, идеални за прославување на роденото новороденче.

Нема на залиха

Compare

Опис

It’s a Girl сет 3 фолија балони, составени од стапалка балон, срце балон и бебе балон, идеални за прославување на роденото новороденче. Идеален подарок и декор за забава.

Ги добивате спакувани, ненадувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.

Дополнителни информации

color

Blue, Gray, Red

size

Large, Mediam, small

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “It’s a Girl сет 3 фолија балони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…