LED Bluetooth музичка сијалица

490.00 ден

Одлична LED музичка сијалица за релаксирање и репродуцирање музика од вашиот телефон.

Compare

Опис

Одлична LED музичка сијалица за релаксирање и репродуцирање музика од вашиот телефон. Оваа LED музичка сијалица е разнобојна со енергетски ефикасно LED светло и добар квалитет. Има прилагодлив волумен на светлина и музика, споредлив со халогенска сијалица од 50 вати. Со мобилниот телефон се контролира оваа музичка сијалица и преку Bluetooth може да се поврзе. Оваа LED музичка сијалица има вграден стерео звучник. Со внатрешениот стерео звучник, можете да пуштате музика од вашиот телефон или таблет. Одлична LED музичка сијалица за релаксирање и истовремено им овозможува на Вашите деца да спијат пријатно или да започнат со забава.

Спецификација:
-Напон AC85-265V
-Моќ 12W
-Големина на светлина 95 * 135мм
-Држач за светилки E27 / B22
-Безжична верзија 4.0
-Поддршка конфигурација A2DP
-Радио опсег 10m (33ft)
-LED моќност 7W
-Моќност на звучник 3W

Лесна инсталација:
-Заштрафете ја сијалицата, вклучете ја, поврзете се со Вашиот уред со Bluetooth и тогаш можете да ја пуштите Вашата омилена музика со вистинската боја на светло.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LED Bluetooth музичка сијалица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…