Moon & stars декорација со балони

690.00 ден

Moon & stars декорација со балони, совршена за роденденски забави. Идеален декор кој ќе изнуди насмевка на лицето на славеникот.
Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
Compare

Опис

Moon & stars декорација со балони, совршена за роденденски забави. Идеален декор кој ќе изнуди насмевка на лицето на славеникот.
Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
 
Сетот се состои од:
*1 роденденски банер
*1 месечина
*пакување со реси
*5 фолија балони во форма на ѕвезда 13cm
*1 фолија балони во форма на ѕвезда 26cm
*120 балони во сина, златна, темно сина и светло сина боја

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Moon & stars декорација со балони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…