My Happy Kitchen Детска кујна

1,590.00 ден

My Happy Kitchen Детска кујна местото каде вашите најмили ќе ги подготват сите нивни кулинарски фантазии.

Compare

Опис

My Happy Kitchen Детска кујна местото каде вашите најмили ќе ги подготват сите нивни кулинарски фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето, зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.
Целосно опремена кујна, која ќе биде омилена на вашите најмили! Со своите кабинети што се отвораат и малите кујнски прибор, овој комплет ќе биде незаменлив за домашните игри. Кога ќе се притисне копчето на шпоретот, рерната испушта звук и светлина. Тоа им помага да се дружат и да ја збогатат својата имагинација играјќи игри со своите пријатели.
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
Препорачана возраст 3+год.
Димензии:32 x 55 cm
Куклата не е вклучена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “My Happy Kitchen Детска кујна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…