Rainbow daisy роденденска декорација

690.00 ден

Rainbow daisy роденденска декорација, совршена за роденденски забави. Идеален декор кој ќе изнуди насмевка на лицето на славеникот.
Compare

Опис

Rainbow daisy роденденска декорација, совршена за роденденски забави. Идеален декор кој ќе изнуди насмевка на лицето на славеникот.
Во сетот се вклучени: 20 розеви, 20 жолти, 20 темно сини, 10 виолетови, 10 зелени, 10 металик златни, 5 балони со светки, 5 цветчиња балони, 2.5m лента за балони, алатка за врзување на чворови и лепенка.
Балоните ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Rainbow daisy роденденска декорација”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…