Royal Style луксузен сет за топол напиток

390.00 ден

Royal Style луксузен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, супа, чај и слично.

Compare

Опис

Royal Style луксузен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, супа, чај и слично. Сетот се состои од 1 шолја со капаче. Идеална идеа за креативен подарок.
Димензии на шолјa: 12x12cm, 350ml
ДОСТАПНА САМО СО НАТПИС MY LOVE!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Royal Style луксузен сет за топол напиток”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…