Santa сет од 2 шолји

250.00 ден

Santa модерни и квалитетни шолји со прекрасен празничен дизајн за совршено послужено кафе или чај. Сет шолји кои креираат посебна приказна.
Совршена идеа за креативен подарок.

Нема на залиха

Compare

Опис

Santa модерни и квалитетни шолји со прекрасен празничен дизајн за совршено послужено кафе или чај. Сет шолји кои креираат посебна приказна.
Совршена идеа за креативен подарок.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Santa сет од 2 шолји”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…