Silver Blue декорација со балони

690.00 ден

Silver Blue декорација со балони , совршена за роденденски забави, венчавки, крштевки и друг тип на свечености. Идеален декор кој ќе изнуди насмевка на лицето на славеникот.
Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.

Нема на залиха

Compare

Опис

Silver Blue декорација со балони, совршена за роденденски забави, венчавки, крштевки и друг тип на свечености. Идеален декор кој ќе изнуди насмевка на лицето на славеникот.
Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
 
Сетот се состои од:
*48 светло сини балони 25cm
*20 темно сини балони 25cm
*20 сребрени балони 25cm
*10 балони со конфети 30cm
*2 светло сини балони 46cm
*1 лента за балони
*1 лепенки за балони

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Silver Blue декорација со балони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…