Купи!

Slim Line новогодишна елка 180cm

2,590.00 ден

Ултра модерна и невообичаена новогодишна елка од Slims линијата за елегантен и модернистички изглед на вашиот дом или деловен простор.

Нема на залиха

Compare

Опис

Ултра модерна и невообичаена новогодишна елка од Slims линијата за елегантен и модернистички изглед на вашиот дом или деловен простор. Декорирањето новогодишна елка е традиција која се негува сé до денес, нé води низ празничната магија и не познава години. Од најмалите генерации па сé до најстарите, сите се радуваат на моментот на китењето на елката.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Slim Line новогодишна елка 180cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…