Sonar F11 за брановидна коса

990.00 ден

Sonar F11 за совршена брановидна коса како од фризерски салон.

Нема на залиха

Compare

Опис

Sonar F11 за брановидна коса како од фризерски салон. Направете совршени кадрици лесно, практично и без многу напор, достигнете професионален резултат. Моделот има контрола на температурата, за подобро да ги моделирате вашите кадрици, ако имате тенка коса, ниската температура ќе обезбеди подобри резултати. Ако имате дебела, кадрава или цврста коса, држете ја температурата повисока. Создадете различни кадрици со различни комбинации на време и температура.

Карактеристики на производот:
Материјал: Турмалин керамика
Напон: 100v-240v 50hz.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sonar F11 за брановидна коса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…