Купи!

SuperSoft микрофибер ќебе 160х210cm

790.00 ден

SuperSoft микрофибер ќебе 160х210cm. Зимата доаѓа, а со тоа и потребата да се подновите со супер меко, супер пријатно микрофибер ќебе.

Compare

Опис

SuperSoft микрофибер ќебе 160х210cm. Зимата доаѓа, а со тоа и потребата да се подновите со супер меко, супер пријатно микрофибер ќебе.
Голем избор на бои: розева, темно сива, светло сива, бордо и тегет
Совршен подарок кој ќе изнуди насмевка на лицата на вашите најмили.
Се перат во машина за алишта.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SuperSoft микрофибер ќебе 160х210cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…