Teen Костим Circus Sweetie

1,290.00 ден

Неодолив Teen костим Circus Sweetie. Уникатен костим кој нема да остане незабележан. Се состои од: фустан, венче, ракавици без прсти и хеланки.

Compare

Опис

Неодолив Teen костим Circus Sweetie. Уникатен костим кој нема да остане незабележан. Се состои од: фустан, венче, ракавици без прсти и хеланки.
 
Расположливи големини:
12-14 години висина до 158cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Teen Костим Circus Sweetie”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…