Unicorn кочија од соништата Ела

1,990.00 ден

Unicorn кочија од соништата Ела на MGA е местото каде што приказната од соништата никогаш не завршува!

Compare

Опис

Unicorn кочија од соништата Ела на MGA е местото каде што приказната од соништата никогаш не завршува! Еднорог и кочија кои поттикнуваат имагинативна, фантастичната игра. Кочијата е во прекрасна розева боја со сини . Вратите на кочијата се отвараат! Одличен празничен подарок! Одговара на повеќето модни кукли од 11,5 инчи. Кукли не се вклучени со кочијата.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Unicorn кочија од соништата Ела”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…