UV лампа за гел нокти

840.00 ден

UV лампата за гел нокти е идеална за употреба во домашни услови, но и професионални салони. Содржи 4 UV светла од 9 W што ја прави неверојатно моќна и брза при сушењето на гелот за нокти.

Compare

Опис

UV лампата за гел нокти е идеална за употреба во домашни услови, но и професионални салони. Содржи 4 UV светла од 9 W што ја прави неверојатно моќна и брза при сушењето на гелот за нокти. Може да се користи за гел за надградба, но и за сушење на гел лакови. Внатрешноста е обложена со рефлективен слој што овозможува совршено сушење на гелот од сите страни. Има копче за постојано светење, но и копче за тајмер од 120 секунди што ја прави особено погодна ако правите маникир или педикир во домашни услови.

Карактеристики:
4 x 9 W светла (вкупно 36 W)
Може да се користи за раце и нозе
Погодна за гел за надградба, гел лакови
Тајмер од 120 секунди

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “UV лампа за гел нокти”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…