VGR бежичната машинка за потстрижување брада и коса

890.00 ден

VGR бежичната машинка за потстрижување брада и коса е идеална алатка за добро негуван и секогаш среден маж.

Compare

Опис

VGR бежичната машинка за потстрижување брада и коса е идеална алатка за добро негуван и секогаш среден маж.
Со помош на оваа модерна машинка за подстрижување, сега можете да ги отстраните непотребните влакна за само неколку минути.
Совршена е за подстрижување на косата, бакембардите, вратот, брадата и телото!!!
Карактеристики:
-Остро и издржливо сечиво
-Високо квалитетна батерија што се полни и трае до 120мин
-Лесен за користење
-Жилет од нерѓосувачки челик
-Моќен мотор
Елементи:
-Машинка
-3 додатоци
-Полнач
-Уље за подмачкување
-Четка за чистење на машинката
Да не се мие, да се користи четката за чистење!!!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VGR бежичната машинка за потстрижување брада и коса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…