Vintage Луксузен сет за 6 лица

1,590.00 ден

Модерен и квалитетен сет за 6 лица за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Достапен во неколку дезени.

Compare

Опис

Модерен и квалитетен сет за 6 лица за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Достапен во неколку дезени. Сетот се состои од 6 шољи и 6 тацна спакувани во украсна кутија со ист дезен.
Идеална идеа за креативен подарок.

Должина на тацна: 15cm
Димензии на шољa: 10x7cm 220ml

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Vintage Луксузен сет за 6 лица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…