Купи!

Безжичен, паметен полнач и држач за телефон за во автомобил со сензор

690.00 ден

Магнетен полнач за во автомобил со држач на сензори

Compare

Опис

Безжичен, паметен полнач и држач за телефон за во автомобил со сензор. Исклучително практичен за секојдневни потреби. Овозможува брзо бежично полнење и голема прегледност на мобилниот уред за време на возење. Монтирањето е за само неколку секунди, овозможува лесна достапност на телефонот и придонесува за многу побезбедно возење. Не се потребни алатки за монтирање! Кога телефонот го ставате близу 3 см до инфрацрвената област за авто-сензори на држачот на телефонскиот автомобил, ширината на држачот може флексибилно да се прилагоди за автоматско задржување телефони со големина од 4.0 “-6.0”.

Поддржува QC бежично полнење кај уреди како iphone8, iphonex, ipgone8 plus, Samsung S6, s6edge, s7, s7edge, s8, s8+, s9+ 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Безжичен, паметен полнач и држач за телефон за во автомобил со сензор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…