Виолетов-Чаршаф 130x200cm 100%-памук

350.00 ден

Единечен виолетов чаршаф кој ви нуди удобност и квалитет.

Нема на залиха

Compare

Опис

Единечен виолетов чаршаф кој ви нуди удобност и квалитет. Може да го користите како долен чаршаф за кревет кој е совршени за сечие катче. Лесно се вклопува во секоја спалната соба.Исто така може да го користите како чаршаф за на трпезариска маса или за слична употреба.

Димензии:
-Чаршаф: 130 x 200cm
-Материјал: 100% памук
-Достапни боја: виолетов.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Виолетов-Чаршаф 130x200cm 100%-памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…