Купи!

Водоотпорна футрола за мобилен телефон 1+1 гратис

290.00 ден

Направете одлични фотографии на плажа и во вода ова лето со водоотпорната футрола за мобилен телефом.

Нема на залиха

Compare

Опис

Направете одлични фотографии на плажа и во вода ова лето со водоотпорната футрола за мобилен телефом.

Карактеристики на производ
-100% водоотпорна футрола со три слоја
-Може да се користи до 6 метри длабочина
-Димензии: 13 x 20 cm
-Направена од специјален PVC материјал кој -овозможува функционалност на екранот на допир
-Во производот е вклучена и врвка за на врат
-Достапни бои: сина, розева, бела, виолетова, портокалова.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Водоотпорна футрола за мобилен телефон 1+1 гратис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…