Детски костими Црн Човек Пајак

390.00 ден

Маскирајте го вашето малечко во костим од неговиот омилен супер херој Црн Човек Пајак.

Нема на залиха

Compare

Опис

Маскирајте го вашето малечко во костим од неговиот омилен супер херој Црн Човек Пајак. Костимот е изработен од полиестер и се состои од 3 дела, дел за на глава, пантолони и блуза.
 
Расположливи големини:
S 1-3 години 100-110cm
M 4-6 години 110-120cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ МОДЕЛ И ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костими Црн Човек Пајак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…