Детски костим Ана

890.00 ден

Вашата малечка ќе изгледа восхитувачко кралски кога ќе го носи овој совршен костим на принцезата Ана. Костимот на принцеза е изработен со прекрасни детали кои овој костум го прават навистина посебен.

Compare

Опис

Вашата малечка ќе изгледа восхитувачко кралски кога ќе го носи овој совршен костим на принцезата Ана. Костимот на принцеза е изработен со прекрасни детали кои овој костум го прават навистина посебен.
Костимот се состои од целосен фустан.
 
Расположливи големини:
S 3-4 години 95-110cm
M 4-6 години 110-120cm
L 7-9 години 120-130cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски костим Ана”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…