Дизајниран крзнен јорган единечен

1,790.00 ден

Дизајниран крзнен јорган единечен. Се што ви е потребно во студените денови кои следат се овие крзнени јоргани. Произведен по врвни стандарди на квалитет специјално за потребите на нашиот пазар.

Compare

Опис

Дизајниран крзнен јорган единечен. Се што ви е потребно во студените денови кои следат се овие крзнени јоргани. Произведен по врвни стандарди на квалитет специјално за потребите на нашиот пазар. Трослоен јорган кој од долната страна е со вештачко крзно, горната плишан материјал е во средина е полнет со силиконско лио.

Димензии: 150 x 200 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дизајниран крзнен јорган единечен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…