Единечна крзнена постелнина

1,590.00 ден

Единечна крзнена постелнина. Мултифункционален производ ви нуди чуство на луксуз и раскош. Луксузно крзнено парче со топол и мек плишан чаршаф одоздола.

Compare

Опис

Двојна крзнена постелнина. Мултифункционален производ ви нуди чуство на луксуз и раскош. Луксузно крзнено парче со топол и мек плишан чаршаф одоздола.

Единечениот сет содржи:
– Крзнен јорганска навлака: 160х220
– Плишан долен чаршаф: 160х220
– Крзнени навлаки за перница: 50х70 (едно парче)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Единечна крзнена постелнина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…