Кенгур за бебе

590.00 ден

Удобен, модерен и флексибилен кенгур за носење на бебе, посебно кога одите да купувате, на семеен одмор или на прошетка.

Compare

Опис

Удобен, модерен и флексибилен кенгур за носење на бебе, посебно кога одите да купувате, на семеен одмор или на прошетка. Широките и обложени прерамки го олеснуваат товарот на вашите раменици.
Можни се два начини за носење на детето: свртено кон вас и свртено со грбот кон вас.
Материјал кој овозможува проток на воздух, лесно складирање и пакување, погоден за момчиња и девојчиња.
За бебиња од 3-15kg

Материјал: Полиестер
Расположливи бои: црвена и темно сина

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кенгур за бебе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…