Коњче клацкалка и проодувалка Dolu

1,790.00 ден

Коњче клацкалка и проодувалка Dolu. Клацкалката во форма на коњче е најдобриот подарок за Вашите деца!

Compare

Опис

Коњче клацкалка и проодувалка Dolu. Клацкалката во форма на коњче е најдобриот подарок за Вашите деца!
Способност да се користи на два различни начина, во позиција на лулка или на тркала, со лесно отстранување на долниот дел кој има систем за заклучување.
Погоден за деца од 3 до 5 години.
Максимално оптоварување: 50 кг
Долниот дел може да се отстрани, а коњот може да се користи како проодувалка.
Димензии: 51х75,5х36,5 см
Тежина: 2,5 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Коњче клацкалка и проодувалка Dolu”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…