Машина за јогурт

490.00 ден

Машина за јогурт. Идеална машина со која можете да подготвите дома природен јогурт без конзерванси. Природен јогурт без конзерванси.

Compare

Опис

Машина за јогурт. Идеална машина со која можете да подготвите дома природен јогурт без конзерванси. Природен јогурт без конзерванси. Транспарентен капак и стаклен сад за лесно следење. Прекинувач за вклучување / исклучување. Тајмер со сигнал за автоматско завршување.

Карактеристики:
-Напон: 220v / 50hz
-Моќност: 5W
-Матријал: ПП + нерѓосувачки челик
-Големина: 26 * 15 см
-Големина на резервоар: 8 * 14 см
-Капацитет: 1L
-Боја: розова

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машина за јогурт”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…