Купи!

Модул за совршени палачинки и омлет во форма на цвет 1+1 гратис

350.00 ден

Совршени палачинки и омлет за неколку минути!

Compare

Опис

Совршени палачинки и омлет за неколку минути!
Се обидувате да направите совршена палачинка за појадок?
Не можете да добиете совршена форма за да изгледа вкусно? Ние ќе ви помогнеме. Овој нелеплив флиппинг силиконски калап за палачинки ќе ве направи мајстор за палачинки! Едноставно ставете го калапот за палачинки, истурете ја смесата за палачинки и почекајте да се потпечат за да ги свртите! Нема да се залепи бидејќи е изработен од силикон.Можете дури и да ја дизајнирате вашата палачинка без проблеми. Направете своја совршена палачинка за појадок со овој нелеплив силиконски калап за палачинка! И тоа не е се , во него можете да пржите и друга храна , за да вашата трпеза изгледа прекрасна и вкусна!!!

Карактеристики:
-Материјал: силикон
-Нелеплива површина
-Боја: црвена
-Димензии: 16.5 х 34см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Модул за совршени палачинки и омлет во форма на цвет 1+1 гратис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…