Музичка вртелешка со плишани играчки

850.00 ден

Музичка вртелешка за сладок сон на вашите најмили.

Нема на залиха

Compare

Опис

Музичка вртелешка за сладок сон на вашите најмили.
Помага во визуелниот и развојот на слухот.
Лесно се исталира на креветчето, не се потребни алатки.
Може да се користи на на креветчиња, транспонтери, колички и слично.
Изработена од лесна нетоксична пластика и плишани играчки.

Препорачана возраст: 3-24 месеци
Димензии: 54х37сm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Музичка вртелешка со плишани играчки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…