Мултифункционална сталажа на 4 нивоа

890.00 ден

Мултифункционална сталажа на 4 нивоа, уникатен производ за одлична организација на вашите чевли, садови во вашата кујна, козметика во бањата и што уште не! Идеална за секој дом и канцеларија.

Compare

Опис

Мултифункционална сталажа на 4 нивоа, уникатен производ за одлична организација на вашите чевли, садови во вашата кујна, козметика во бањата и што уште не! Идеална за секој дом и канцеларија.
Изработена е од екстра силна база која гарантира сигурно и долготрајно решение и на нерамни површини и ногарки против пролизгување.
 
Карактеристики:
голема површина за складирање
4 нивоа за сепарација
стабилност
издржливост
 
Димензии: 59cm(L) x 23.5cm (W) x 72.5cm(H)
Материјал: метал и пластика

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мултифункционална сталажа на 4 нивоа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…